
- Dzisiejsza niedziela kończy okres nakazanej prawem spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
O godz. 19.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie domu Księży Pallotynów przy ul. Pszczyńskiej 39/41. Można przynieść coś słodkiego 😉
Nabożeństwo majowe w naszej kaplicy będzie odprawione tak jak zwykle o godz. 17.30.
- W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Św. w naszej kaplicy o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 10.30 tradycyjna procesja do czterech ołtarzy. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich, prosimy o przybycie służby liturgicznej, asysty procesyjnej a szczególnie dziewczynki do sypania kwiatków. Prosimy także o przynoszenie płatków kwiatów dla sypiących dziewczynek.
Prosimy też o przygotowanie ołtarzy wspólnoty, które czyniły to w latach poprzednich.
Mszy Św. i procesji przewodniczyć będzie Ks. Luca Rossi, prefekt Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie.
- Przez osiem dni po Bożym Ciele codziennie odprawiane będą procesje eucharystyczne w ramach nabożeństw czerwcowych.
- W pierwszy piątek miesiąca spowiedź w czasie porannej i wieczornej Mszy Św. Przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu – bardzo prosimy o wpisywanie się na listę dyżurów adoracyjnych.
Ks. Antoni odwiedzać będzie chorych od godz. 8.30.
W sobotę po porannej Mszy Św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
- W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
- Od jutra przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
- W czwartek 11 czerwca obchodzić będziemy uroczystość patrona naszej parafii Św. Barnaby Apostoła. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczyć będzie Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ks. Arcybiskup Antonio Guido Filipazzi.
- 14 czerwca odbędzie się nasz doroczny piknik parafialny. Jak co roku chcemy prezentować na scenie naszych utalentowanych parafian. Osoby, które chciałyby się zaprezentować prosimy o kontakt z ks. Proboszczem. Prosimy też o zgłaszanie się osób, które mogłyby ofiarować cenne lub atrakcyjne fanty na loterię fantową.
- Dziś ostatni dzień zapisów młodzieży klas ósmych na kurs przygotowujący do Bierzmowania.
- Można jeszcze zapisać się na wakacyjny wyjazd do Rowów w dn. 25 lipca – 1 sierpnia. Szczegóły i zapisy u ks. Proboszcza.
- Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i słuchania Radia Warszawa na 106,2 FM.
- Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
- Dzieciom z okazji ich święta życzymy wzrastania w łasce u Boga i u ludzi, samych radosnych chwil i życia w pokoju i bezpieczeństwie 🙂