
- Dzisiaj o godz. 12.00 Msza Św. w intencji młodych przez wstawiennictwo Św. Carlo Acutisa.
Po Mszy Św. spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
- W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła.
O godz. 20.00 na plebanii spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
- W środę Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. O godz. 19.30 Msza Św. a po niej procesja różańcowa. Prosimy przynieść świece.
- W sobotę o godz. 11.00 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci oraz ich rodzin.
W czwartek z racji spowiedzi dzieci nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.
- W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
- Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
- Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lourdes i Barcelony w lipcu. Informacje i zapisy u Ks. Romana w domu Oblatów przy Radzymińskiej. Numer telefonu dostępny w zakrystii.
- Zachęcamy do lektury prasy katolickiej i słuchania Radia Warszawa na 106,2 FM.
- Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na prace w nowym kościele i potrzeby naszej parafii.