Kolęda

Plan kolędy 2016/2017

Ulica Dzień
Agatowa 9.02 czwartek
Amelińska 14.02 wtorek
Ametystowa 6.02 poniedziałek
Bajeczna 10.02 piątek
Bukowiecka 14.02 wtorek
Byszewska 27.12.16 wtorek
Chałupnicza 14.01 sobota
Diamentowa 1.02 środa
Fersta 1.02 środa
Hebanowa 7.02 wtorek
Kaktusowa 9.02 czwartek
Klamrowa 27.12.16 wtorek
Konarowa 27.12.16 wtorek
Korsarska 19.01 czwartek
Koszalińska 6.02 poniedziałek
Krzesiwa 9.02 czwartek
Krynoliny 27.12.16 wtorek
Lewinowska 44, klatki ABCD 23.01 poniedziałek
Lewinowska 44, klatki HJKL 25.01 środa
Lewinowska 44, klatki MNOP 26.01 czwartek
Lewinowska 44, klatki  RS 27.01 piątek
Lewinowska (bez osiedla Lewinowska 44) 20.01 piątek
Lisia 7.02 wtorek
Łany 27.12.16 wtorek
Łodygowa (bez osiedla Łodygowa 11) 30.12.16 piątek
Łodygowa 11 15.02 środa
Malachitowa 13.02 poniedziałek
Mosiężna 31.01 wtorek
Nauczycielska 13.02 poniedziałek
Nefrytowa 6.02 poniedziałek
Nowosądecka 30.01 poniedziałek
Perłowa 8.02 środa
Płońska 21.01 sobota
Potulicka (bez Potulickiej 17) 8.02 środa
Potulicka 17 27.01 piątek
Przewoźników 31.01 wtorek
Pszczyńska – od końca do Łodygowej(bez nr 26) 28.12.16 środa
Pszczyńska – od początku do Łodygowej 31.01 wtorek
Pszczyńska 26 29.12 czwartek
Radzymińska 28.01 sobota
Róży Wiatrów 19.01 czwartek
Rzemieślników 27.12.16 wtorek
Rzewińska 14.02 wtorek
Szmaragdowa 10.02 piątek
Tarnogórska 11.02 sobota
Topazowa 26 EFG 24.01 wtorek
Topazowa (domy jednorodzinne) 24.01 wtorek
Torfowa 30.01 poniedziałek
Tużycka (z blokiem Tużycka 35) 1.02 środa
Ustronna 28.12.16 środa
Uznamska 8 16.01 poniedziałek
Uznamska 10 18.01 środa
Uznamska 12 17.01 wtorek
Uznamska 14 18.01 środa
Uznamska 16 18.01 środa
Uznamska 32 13.01 piątek
Uznamska 34 13.01 piątek
Uznamska domy jednorodzinne 16.01 poniedziałek
Wilków Morskich 19.01 czwartek
Wolbromska 4.02 sobota
Wolińska 11,13,15,17 14.01 sobota
Wolińska 20 A, B itd. 27.12.16 wtorek
Wschodnia 30.01 poniedziałek
Wyborna 3.02 piątek
Wyspowa 1, klatki ABC 2.01 poniedziałek
Wyspowa 1, klatki DEFG 3.01 wtorek
Wyspowa 1, klatki HJ 4.01 środa
Wyspowa 2, klatki I-IV 9.01 poniedziałek
Wyspowa 2, klatki V-IX 9.01 poniedziałek
Wyspowa 6 5.01 czwartek
Wyspowa 8 11.01 środa
Wyspowa 10 12.01 czwartek
Wyspowa 11,13,15,17, 19 14.01 sobota
Wyspowa 12 12.01 czwartek
Wyspowa 14 13.01 piątek
Wyspowa 16 5.01 czwartek
Wyspowa 29, 31 , 32 13.01 piątek
Ziemiańska 28.12.16 środa
Dodatkowy dzień kolędy 16.02 czwartek

 

Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy od godz. 18.00/18.30, a w soboty od 13.00.